Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alszik el a babátok...

Mikortól alszik el a babátok már nem csak karban, hanem pl. simogatva a kiságyban, stb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a lányom 1 hónaposan már csak a kiságyban aludt el, ha a kezemben volt, és már álmos, addíg nyöszörgött, amíg le nem tettem az ágyába. Így van ez a mai napig is, sokszor leteszem, és 2 perc múlva már alszik is.
2010. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek nagy szerencséje van!!! :)

Nekem csak a karomban,vagy ha esetleg szopi után elálmosodik,akkor mellettem alszik el.

Most 5 hónapos és 1.5 hetes.

2010. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is éppen arra gondoltam, hogy az első válaszolónak mekkora szerencséje van.

Lányom 4 hónapos és napközben karban énekelve, este pedig kizárólag ágyban cicin hajlandó elaludni. Aztán becsempészem a saját ágyába és ott már alszik.

2010. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4,5 -5 hós kora óta,simogatom éneklek,és álomba merül:)

most 10 hós

2010. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, remélem 4-5 hónaposan már az én 2 hónapos fiacskám is így alszik, még nem sikerült sajnos átszoktatnom. Kezdtem aggódni, hogy esetleg már elkényeztettük volna... az első válaszadónak tényleg nagy szerencséje van! ;)
2010. jan. 10. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. másfél hónapos lehetett, mikor akárhogy ringattam, simiztem, járkáltam vele emmi nem volt jó. Betettem a kiságyba, amig kimentem wc-re. Mikor beértem aludt.

Azóta kaja-büfi-kiságy-cumi és alszik, legtöbbször reggelig.

3 hós.

2010. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szept 15-én született és dec. 6-án lepett meg minket azzal, h elaludt a kiságyban egyedül. Pedig én még mindig úgy altattam volna, h fogom a kezét és simizem, de aznap kicsit többet szöszmötöltem és egyszer csak azt vettem észre, h alszik. Napközben nekem is csak kézben aludt el, de kipróbáltam h beteszem hason, kicsit paskolom a popóját és pár perc alatt elalszik. Próbáld meg hátha nem tetszik neki az a testhelyzet. Nekem este oldalt alszik el, úgy vettem észre h háton nem szeret elaludni.(Karácsonykor meg az átfordulással lepett meg minket)
2010. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!