Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak neki plusz még egy...

Adjak neki plusz még egy hamit, hogy ne ébredjen?

Figyelt kérdés

8,5 hónapos a kislányom. 7,5 hónapos koráig szépen átaludta az éjszakát 6:30-7-ig. Kb. 1 hónapja ez teljesen felborul. 3,4,5-kor kelt..próbáltam teát adni vagy csak simogatni, nem aludt vissza. Így hoztam neki enni, 200 ml tápszert, amit meg is evett. Viszont a ha 8-9 fele adni akartam még neki, abból nagyon keveset evett. Az üveges baba joghurtot pedig simán. Tegnap viszont már 1-kor kelt...csak sírdogált. Hoztam enni, de csak 130 ml-t megette, utána meg még sírt, a cumit is úgy szívta. Fél 6 felé felkelt, 200 ml simán. Olvastam valahol, hogy éjjel nem nagyon kellene neki enni, de hát ő megeszi. Fogunk még nincs, lehet ezért kel és eszik?! Valamit változtatnom kellene az étkezésén vagy mást adni neki, de nem tudom mit.

Így eszik:


Tápszer, mikor hajnalban ébred.

max. fél 10-ig babajoghurt vagy gyümi keksszel

12-13 főzelék / ami nálunk fél üveg abba téve gyümi + krumpli /

16-16:30 tejpép

20-20:30 200 ml tápszer


Köszi a segítséget.


2010. jan. 10. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

En több főzeléket adnék neki. Enyémmel is voltak ilyen "gondok" és mióta igy eszik jol is alszik.


Igy eszik:

8 körül cici

10kor tejpép

12-13 körül fél főzi és cici

15-16 körül gyümölcs

és este f8-8 körül főzi és cici


A főzelékek (ha egy adag) és a gyümik adagja kb 190g.

2010. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az lemaradt, hogy nagyon nem esszük a főzeléket, csak ami gyümölcsös...Tegnap és ma volt répapüré csirkehússal, ehhez tettem krumplit meg banánt. Így ette, de nem vitte túlzásba. Lehet, hogy ha felébred adok neki almát keksszel.
2010. jan. 10. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
próbálgasd mert nagyos sok a vitamin benne. Akkor ha mást nem mindig csempéssz bele neki egy kis gyümit :)
2010. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!