Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt lehet hasmenése...

Fogzás miatt lehet hasmenése babámnak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,sőt ez elég gyakori jelenség.
2010. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak fogzastol lehet hasmenese. Hanyszor megy a hasa egy nap? Laz? Egyeb tunetek?
2010. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ma van második napja, hogy ritkább a széklete olyan 4 alkalommal kakil, lázat még nem vettem észre. Köszi a gyors válaszokat.
2010. jan. 9. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak csak akkor okoz hasmenést a fogzás, ha be is lázasodik.
2010. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugy tudom, ha 4-nel tobbszor van hasmenese, akor nem a fogzastol van, hanem vagy valami virusos dolog, vagy nem esett jol neki valami etel.
2010. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Haljaj de még mennyire hogy lehet! Sőt a piros popsi is utalhat arra.
2010. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen a popsija is piros, de nem látok semilyen pirosodást az inyén.
2010. jan. 11. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
én viszont úgy tudom(orvosok mondták),hogy SE LÁZ?SE HASMENÉS nem lehet fogzástól.Ki kell vizsgáltatni,mert max véletlen egybeesés lehet,hogy akkor fogzik,mikor beteg.Meg azt is mondta,hogy 2 és fél,három éves korig álltalában fogzik a gyerek folyamatosan,még ha nem is látszik,akkor is mozognak a fogak az ínyben,és akkor ez idő alatt sok szülő mindent ráfog a fogzásra,és ebből komoly baj is lehet.SZerintem mutasd meg rovosnak.16 hónapos nagylány anyukája.Sok boldogságot,és egészséget
2010. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk láz és hasmenés is volt fogzástól.Kivizsgálva.Mindig elviszem orvoshoz.Még széklet mintát is vittem.
2010. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jó habos kakink volt fogzáz alatt ,pár nap mulva kibujt a fog.
2010. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!