Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Gripe Water felerősítheti a...

A Gripe Water felerősítheti a görcsöket?

Figyelt kérdés
2 hetes kora óta hasfájós 5 hetes babám, a legtöbbször csak nyöszörög, van amikor sír a görcsök miatt, a görcsölés ált. 1,5-2 óráig tart. Infacol nem vált be, ma a legutóbbi két etetés után adtam neki Gripe Watert, mindkétszer nagyon erősen görcsölt, üvöltött tőle. Puki, böfi, kaki volt. Lehet ez a víztől, vagy a front lehet az oka? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 9. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy erősiti a görcsöket.én is használom.talán az erölködéstől, a viz segitet meginditani neki a szeleket nálunk is van ilyen néha!
2010. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is próbáltuk 1 hónaposan a Gripe Watert, de az én kisfiamnak hasmenése lett tőle. Talán ha 3 alkalommal adtam neki, de mindannyiszor meghajtotta, úgyhogy eltettem a szekrény mélyére. 1X vettem elő. amikor szorulása volt, mert már semmi nem akart használni, fél órán belül megoldotta a problémánkat.
2010. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, nekünk meg pont mióta használjuk csökkent a trotyi gyakorisága. 2-3 naponta van.

Nekünk inkább az a hatása, hogy a pukik jönnek, de azok folyamatosan egész nap. Szellőztetek is ezerrel. Szerintem a görcsöket nem erősíti, igen, inkább az erőlködést.


De ezek szerint minden babánál más.

2010. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha soknak talalja, fajhat tole a has. Esetleg tarts kis szunetet, es utana probald ki kevesebbel egyszerre.
2010. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az espumizán is nagyon jó, nekünk az vált be.
2010. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!