Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fertőtlenititek a...

Mivel fertőtlenititek a kiskádat, pelenkázó szivacsot stb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A chicconak van hideg fertőtlenítője,én abban és azzal fertőtlenítek mindent.
2010. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, nekem 2 éves a babám, és még eddig sosem fertőtlenítettem ki a kiskádját, most akkor valami rosszat tettem?simán habfürdővel kimostam.Szerintetek rosszul tettem?
2010. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.Egyáltalán nem tetted rosszul.A fürdőkádat én sem fertőtlenítettem soha.A játékokat szoktam,a pelenkázót,tehát azokat amik ki vannak téve a szennyeződésnek.A kádat én is feleslegesnek tartom.
2010. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én neomagnolos oldattal áttörlöm időnként a csörgőket, pelenkázót, de domestosos kendő is kéznél van a pelenkázónál, mert kb minden nap lepisili és a mellszívót meg a cumikat én is chicco sterilizálóban áztatom.
2010. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
17.35 ösnek köszi a megnyugtató választ!:)Azért nem fertőtlenítőszerrel mosom ki a babakádat, mert olyan érzékeny a bőre a babámnak, nehogy fertőtlenítőmaradvány maradjon a kádjában.Végül is fürdetés után szárazra törölöm a kádat és fürdetés előtt pedig habfürdővel meg szivacsal átmosom.
2010. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15:30-as én sem csak fórró vízzel jól ki mosom ill.-ve folyékony súroloval néha átt törlöm.
2010. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kis kádat itt-ott le szoktam mosni Domestossal,A pelenkázót gyakrabban.
2010. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam butaságot kérdezni,csak valahol olvastam hogy minden fürdés előtt ki kell fertötleniteni,én is meglepödtem és azért kérdeztem.Azért köszi a válaszokat4
2010. jan. 9. 17:50
 9/11 anonim ***** válasza:
pelenkázó feltéten nekem mindig van törölközö-takaró amire teszem a babát,így nem éri a baba teste.
2010. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amway-os termékkel, L.O.C-vel. ez nem vegyszer, mégis fertőtlenít.
2010. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!