Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A légzésfigyelőnk gyakran...

A légzésfigyelőnk gyakran beriaszt, szerencsére tévesen. Korábbi válaszokat már elolvastam, érzékenység minden fokát kipróbáltuk, nincs vibrálás, ami megzavarná, mit lehetne még kipróbálni? (Angelcare típusú)

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 11:26
 1/2 anonim válasza:
Nekünk a Baby Control többször riasztott, még kivizsgálásra is elmentünk, ahol a Baby Sense-t ajánlották. Kaptam kölcsön egy olyat, és azóta egyszer sem riasztott. Én nem vettem volna meg, mert drága, de nagyon megnyugtató. Tuti, hogy nincs baj a babával, csak a légzésfigyelő nem megbízható.
2008. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is az van, még soha nem riasztott. Azt mondták, hogy hagyjuk a gyári érzékenységet. Nem mászik le róla? Jól tettétek be az ágyba? Mi azért ezt vettük, mert tapasztalatok alapján ez nem riaszt tévesen! Nézzétek meg és nyugodt alvást! :)
2008. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!