Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hos elmult a fiam, gulyáslev...

9 hos elmult a fiam, gulyáslevesből adhatok neki?

Figyelt kérdés

zöldséget,husit,levet leturmixolva gyenge fűszerezéssel?

pirospaprikás kajcsikat lehet egyáltalán már adni?


2010. jan. 9. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

pont ma én is azt főztem, igaz az enyém 9,5 hós, de én adok majd neki, de csak kóstolót, nem teljes adagot, bár ha kéri....

jó étvágyat!

2010. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolom nem tul borsos akor mehet
2010. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik kimondottan szerette - viszont elöfordulhat, hogy a kakijában láthatók lesznek a paprikaszemcsék, ne ilyedj meg töle, ez természetes.
2010. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnál? Egy normálisan táplált csecsemőnek 6 hónapos kora után mindent elbír a gyomra. (Ezt nem én találtam ki, hanem a gyermekorvosunk.) Kérdés, hogy ízlik-e neki.
2010. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is elmúlt már 9 hós a fiacskám, neki már nem kell külön főznöm (szinte soha, mondjuk mi is sótlanul és enyhén fűszerezve eszünk), már a mi kajánkaat eszi ( persze van kivétel). eddig ccsak üvegest evett, de mióta kijötte ka felső fogai , nem is kell turmixolni semmit, és a mi kajánkból kunyerál
2010. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!