Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi szerintetek a legjobb szer...

Mi szerintetek a legjobb szer arra, hogy pukizzon?

Figyelt kérdés

7 hetes,szörnyen hasfájós és csak nagyon nagyon ritkán hallok tőle pukit.

Amit próbáltunk: Infacol

Gripe W.

Torna (rendszeresen)

Masszázs (rendszeresen)

Baba tea (hasfájásra való)

Lázmérőzés

Szélcső

Remélem Ő is hamar kinövi majd,de addig?

Nagyon sajnálom...úgy szenved.

Tápszeres .(már azt is váltottunk)Most Beba HA Startot eszeik.


2010. jan. 9. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az espumisam csepp vált be. Minden kajáláskor teszek a tápszeres üvegcsébe 25 cseppet. Azóta sokkal könnyebben pukizik. Próbáld ki, hátha bejön.
2010. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Babamasszázs, óriási nagyokat pukizik tőle a kislányom, s a széklete is rendben van. Ő is extra hasfájós volt, semmi nem segített rajta, azt mondták kólikás, majd 6 hónapos korára kinövi. Ezt én nem fogadtam el, így találtam rá a babamasszázsra, s már az első alkalommal segített, azóta nem ismejük a hasfájást, jó nagyokat pukizik és rotyizik.
2010. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban lehet kapni édesköményt. 2dl vízbe egy teáskanál köményt.
2010. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg az édeskömény teához tegyél egy kis ánizsmagot is.
2010. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ezt az édeskömény-ánizsmag teát, a gyerkőc nem itta meg. Most úgy újítottam, hogy a Gripe watert úgy adom be neki. 20 ml teával szopi után.


Mondjuk nálunk meg pont az a gond, hogy egyfolytában pukizik, szinte egész nap és úgy gondolom hogy a Gripe watertől.

Mi most a sab simplexet próbáljuk hasfájásra. Próbáltuk mi is az infacolt, a gripe watert, ezek elfogytak, most sab simplex van soron.

2010. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

édeskömény tea

de én vettem igazi köménymagot, és forraltam vizet, beledobáltam egy kisnkanál magot, egy kicsike tejet tettem bele, hogy ne legyen olyan rossz íze.

kifejtette a hatását

2010. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az édeskömény tea édes ízű. Legalább is a mecsek baby teához képest.
2010. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!