Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak kicsípte, vagy ez valami...

Csak kicsípte, vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
3napja bepirosodott a fiam kukija körül a bőr.Ma már a kukija a herék a körülötte lévő bőr vérvörös.Nagyon be dagadt a kukiján a bőr,duzzadt száraz és érzékeny.A doktornőnk szabin van, a védőnénink szerint a pisi kicsípte, de aggódom.Fáj neki ha pisil, és hiába kenegetem nekem úgy tűnik egyre rosszabb.Fél óránként hagyom pelus nélkül ,talán segít ha levegőzik a bőre, de lehet ez valami más is?Van ötletetek mivel csillapítsam a fájdalmát?
2010. jan. 9. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet valami gombás fertőzés is. Hány hónapos? Mert a lányomnak is szokott ilyen lenni mikor jön a foga. Neki sem használ semmi rá. Kenem alo verás krémmel, canestennel, hintőporral. Átmenetileg segítenek, de nem sokat. Aztán elmúlik egyik napról a másika.
2010. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod,meg is nyugtattál, és ennek a gombás fertőzésnek is utána nézek.Erre nem gondoltam hogy fogzástól is lehet.Köszönöm.
2010. jan. 9. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is gomba.A lányomnak is van, most jön az utolsó foga:)

Szinte mindegyik fog kibújásánál volt:((

2010. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!