Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak akkor vegyek a babámnak...

Csak akkor vegyek a babámnak "első lépés cipőt", ha már kint is sokat jár?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak bent járunk, kézenfogva, egyedül csak néhány lépést tesz meg. Gondolom azért nemsokára beindul majd a járás is. Mikor lesz érdemes már cipőt vennem? És nálatok milyen volt az első utcai séta? Mennyit bírta a babátok?
2010. jan. 9. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ráérsz még a cipő vásárlással,főleg a kinti sétával.ebben a sok ruhában+bakancsban vagy csizmában a már hónapok óta járó gyerekek is bukdácsolnak rendesen.

Nekünk az első cipőja a babónak a puhatalpú liliputi volt,(nyáron)mivel betonon sima úton akkor még nem járt egyedül csak a játszótéren oda meg tökéletes volt!amikor már képes volt kicsit többet menni akkor vettem neki Salus szandit!

2010. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én itthonra vettem a kisfiamnak Lilipiti kiscipőt,hogy "szokja és érezze a járást"

Kint nem ment,amíg nem járt biztosan.

2010. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én a liliputi.hu címről rendeltem puha talpú cípőt és csak ajánlani tudom neked. nagyon kényelmes és sokkal könnyebb benne a járás még akkor is ha csak segítséggel megy neki.

2010. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is most készülök elefáni cípöt nagyon puha talput venni 8000ft körüli az ára sajna.
2010. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

én is liliputi-t akartam írni:)

2010. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 4. válaszoló!Nekem van egy olyan,babakocsiba volt a lábán 1x,de nem tűrte.Ha érdekel írj privit!!!
2010. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!