Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy jó etetőszék?...

Milyen egy jó etetőszék? Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Lassan venni kellene, de fogalmam sincs, hogy milyet kellene venni. Talán az már biztos, hogy műanyag lesz és nem fa. Milyen szempontokat érdemes figyelni, hogy hosszú távon jó legyen? Esetleg tudnátok linket is küldeni?

Kb. 20 ezer körüli összegben gondolkodunk.

Köszönöm előre is!


2010. jan. 9. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy babás ismerősöm szerint az egyetlen, amiből nem pottyant ki a gyereke, az a műanyag Ikeás etetőszék volt. Mi vettünk egyet(kb 4000 Ft meg a tálca egy ezres.) Elég kicsi, de masszív, semmi nem állítható rajta, úgyhogy már látom, hogy pikk-pakk ki fogja nőni; tapasztalatokat szerezni szerintem jó lesz, mielőtt beruházunk egy komolyabba. (Még nem használtuk, ui még nem ül egyedül a babánk.) Aztán lehet, hogy pénzkidobás volt, de hát az ilyesmi általában úgyis csak utólag derül ki.
2010. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi 1 hete vettük meg a Brendonban ezt azt etetőszéket,amit Te is kinéztél.Nagyon szuper és igen most akciós,mert amúgy 35ezer körül van az ára.Mi kaptunk egyet keresztelőre ami fából van,de nem tudom használni,mert a babóm még nem ül,ezért mindenképp dönthetőre volt szükségem.Szerintem vedd meg,nem fogod megbánni.
2010. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!