Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok mennyiért tudom...

Mit gondoltok mennyiért tudom eladni a Pesztronka márkájú mell/orrszívómat?

Figyelt kérdés

illetve mennyit kérhetek érte, ne legyen túl sok, de bukni sem akarok sokat, keveset használtam nekem nem vált be semmi nem indult meg a tejem :( így megválok tőle.

gondoltam aukciós oldalra fel teszem, ha 1 ft-ról indulna felmenne el fogadható árra?


köszi


2010. jan. 8. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
én 2500-ért adtam el. Jó nagyrakás ***** az a mellszívó:S szégyelltem is magamat, hogy pénzt kapok érte..
2010. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, én 5000ért adtam el a teszveszen. Így is buktam rajta 6000-et, nekem sem vált be. Szerintem 1forintért ne tedd fel, mert nem biztos, hogy felmegy az ára, és ha pld. 500 lesz a vége? Tedd fel annyiért amennyit gondolsz érte. Nézz szét, most mennyiért mennek.
2010. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdeke, hogy van, aki szerint egy rakás sz@r... én már a 4. babánál használtam és nekem bevált. Még eladni is tudtam a lefejt tejből.. Persze a tejleadás is más mindenkinél. Egyébként én 2500-ért vettem orrszívóvak együtt. Lehet, hogy az elsőtől?:D
2010. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!