Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S tapasztalt anyukák!...

S. O. S tapasztalt anyukák! Itatópoharat szeretnék venni. Nem tudom, hogy kéménycsőrűt, vagy szilikonost vegyek inkább?

Figyelt kérdés
10 hónapos kislányom első itatópohara lenne. Minden válasz segítség! Márka, fajta, mire figyeljek?
2010. jan. 8. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk van mind a kettő,de a szilikonost jobban szeretjük.
2010. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!!Én anno vettem keményet és szilikont is, Nukkosat, ekkor volt 5 hós kisfiam, és azóta is csak a szilikonosból szeret inni:), most lesz 13 hós.

Viszont abból is van puhább, meg keményebb, én puhát vettem és olyat, ami nem engedi, hogy kicsepegjen az innivalója, micimackóék vannak rajta:)

2010. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szia

nekünk ikeás, békás van és dm saját itatópohara.

a békás kemény a dm-es puhább, mindkettő jó szerintem.

a dm-est azért szeretem jobban mert csöpögésmentes.

2010. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hogy szilikon vagy kemény inkább az fontos hogy ne legyen biztonsági szelepes, mert az lassitja az ívás tanulást.
2010. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jaj elfelejtettem MAM-ot vegyél.
2010. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

22:05 vagyok.


Persze fiatalabb koban jobb a csöpögés mentes, de ha már meg kell tanulni inni akkor az hátrány szerintem.

2010. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia, én sokat próbáltam. Sok gond volt, vagy csöpögött, vagy elszakadt a csőrnél, vagy lecsavarodott a teteje. Ami még elmegy: Avent itatópohár, de ennél figyelni kell, hogy a szilikon gyűrű alatt ne legyen folyadék, mert akkor nem folyik egy kicsit sem, amúgy könnyen vihető ide-oda. Ha a gyerek leejti akkor szétcsavarodhat, megelőzés képen sokat ellenőriztem a tetejét. Ennek kemény a csőre. A másik ami tetszett az a tupperware márkájú tanulópohár, szilikon csőre van, nem folyik, nem tekeredik le a teteje, tető nélkül sima pohárként is tudjátok használni. Hátránya: nincs külön kupak, ami a külső szennyeződésektől védene. A csőr gyakran szétmegy, ahogy a gyerek rágcsálja, viszont erre garanciát ad a tupperware, nekem minden alakommal kicserélték ingyen. Csak olyan helyen vegyél ilyet, ahol a garanciális cserét megígérik! Próbáltam még a dm-es, rossmanos, nuby termékeket, de egyik sem vált be azok közül. És volt még egy, tommee Tippee itatópohár, olyat ne vegyél, pocsék!
2010. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Avent varázsitatót vettem,tényleg nem csöpög,és könnyű megfogni.!Puha a csőre,szereti a babám,mert tudja rágcsálni is.5 hónapos.
2010. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én Tupperware párti vagyok,anyukám tanácsadó,rengeteg babaholmit,köztük itatópoharat adott el,és mindenki maximálisan elégedett volt!:)
2010. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2010. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!