Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, tudtok otthonról...

Anyukák, tudtok otthonról végezhető munkára tippeket adni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én turiban megveszem a legjobbakat amiket csak találok,itthon mosom,vasalom,és a teszveszen eladom.A 4 gyerekem ruhája tulajdonképpen ingyen van,és havonta marad még pluszban kb 15-20E Ft.
2010. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Azért ezt szerintem ne nagyon hirdesd! :-D


Kedves kérdező:Ha csak tippek kellenek,a google-ba írva rengeteg ilyet találsz.


Remélem sikerül találnod valamit!

2010. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!én is árulom a mi kisruháinkat/igaz nem turisak/.Csurran-cseppen.Én a zsibvásáron árulom,ott nem kell fizetni jutalékot.
2010. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Miért?Aki megveszi tőlem,az tudja,nem hazudozok senkinek.Sok visszajáró vevőm is van.Az adózási határt nem érem el.Mit szégyelljek rajta?
2010. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést kérek!
2010. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond.:)Hidd el,sokan vannak,akiknek nincs ideje/türelme turiba járni,viszont olcsón szeretne szép,márkás ruhát.Nekik még így is megéri,sőt én is megveszem másnál ha olyant árul,ami tetszik,akkor is,ha nem a saját gyerekének a kinőtt ruhája.
2010. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 8. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Indíts blogot az indexen, és ha jó, fizetnek érte, vagy a reklámokból is szerezhetsz pénzt. Egyébként én még terhes voltam, amikor kb 1 hetet szántam rá, hogy utánanézzek, létezik-e olyan, hogy távmunka a valóságban, és azt kell, hogy mondjam, hogy NEM :(( én legalábbis egyetlen egy igazi munkalehetőséget sem találtam, kivétel nélkül ügynököt keresnek, vagy otthoni gyöngyfűzést válaszborítékért :(( de ha tudsz valamit, én is szívesen várom :)
2010. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

TV-ben láttam félszemmel,de még én sem tudtam megnézni.

www.gazdagmami.hu

2010. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!