Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belazasodhat 2 nappal kesobb?

Belazasodhat 2 nappal kesobb?

Figyelt kérdés
15 hos kislanyom szerdan kapott oltast. Erre ma,pentek este belazasodott, es nem tudom mitol. Lehet, hogy ket napra ra hat az oltas? Azert vagyok bizonytalan, mert kozben a foga is no, meg a bolcsiben is virus jarvany van....most mitol lehet? Es ha virusos beteg, es estleg antibiotikumot kell kapjon, akkor nem lesz, gond, hogy most volt beoltva?
2010. jan. 8. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oltásnak aznap kellene belázasítania a babát.Szerintem vírus mi is ebben vagyunk hirtelen nagyon magas láz.De nehogy adj neki antibiotikumot!Nem hat a vírusok ellen csak a bakteriális fertőzések ellen.Fölöslegesen teszed ki a pici szervezetét még az antibiotikumnak is.Elég neki a betegséggel megküzdenie.Irány a doki!
2010. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az mmr 7-10 nap múlva okozhat lázat. Az én lányom múlt hónapban kapta, és 10 napra rá lett lázas, de szerencsére hamar elmúlt.
2010. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!nekem a doki azt mondta 48 órán belül van mellékhatás,ha azon túl lázas,nem attól van.D
2010. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az összes oltásnak 1-2 napon belül kijön a mellékhatása, kivéve a 15 hónapos oltást (MMR), mert ott az oltástól számított 7-10. napon jelentkezhet hőemelkedés, láz. Szerintem ez inkább vírus, és elég szerencsétlen egybeesés, hogy pont az oltással egy időben kapta el. Holnap fel tudod hívni a gyerekorvost? Tudom, hogy szombat lesz, de ha van privát számí, én megkérdezném.


Fogzás miatt csak hőemelkedés lehet, legalábbis a mi gyerekorvosunk azt mondta.

2010. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!