Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposnak lehet már adni...

10 hónaposnak lehet már adni gyümilevet? Vagy várjam meg az 1 évet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Már 6 hónapos kortól adható... tápszeres babáknak meg már hamarabb. De gondolom ezt Te is jól tudod...
2010. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először csak kóstoltasd, aztán, ha tetszik neki, akkor hajrá. Ne várd el tőle, hogy azonnal lehúz fél litert! :)
2010. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nehogymár Sió meg ilyenek 6 hótól adható.
2010. jan. 8. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy a Sió,meg ezek adhatóak 6 hós kortól,elvégre van benne tartósítószer...stb.Gondolom a válaszoló a babáknak készült gyümölcslevekre gondolt.Én megvárnám az egy évet.
2010. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de nekem eszembe nem jutott, hogy te a Sióra gondolsz! az az igazság, hogy azokat még 1 év fölött se adnám. Nincs bennük más, mint víz, cukor, rengeteg aroma, no meg persze mutatóba egy kevés Gyümölcsrost, hogy sűrű legyen. A körtének pont olyan az illata, mint a 100-as körtearomának.. tudom, a férjem ilyenekkel foglalkozik...
2010. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először én is csak néztem,hogy miért ne kaphatna gyümölcslevet,de aztán láttam hogy Sió stb gondolsz.

Megmondom őszintén,én nem vagyok az a fúú semmit nem ehet vagy ihat a babám mert egészségtelen típus,de ezeket valóban én sem fogom sosem adni a gyerekemnek,még ha nagyobb lesz akkor sem.

Tele van cukorral.

Létezik olyan gyümölcslé, ami tényleg "üres",mindentől mentes,ezt majd biztosan fog kapni,de örülök,hogy egyenlőre megfelel neki szomjoltásra a víz.


Ha karasz majd neki ilyet adni,szerintem még várj vele,és úgy kezdd el hogy higítva pl vízzel,ne töményen.

2010. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ok, így más, én is igazi gyümölcslére gondoltam. Én lereszeltem és kinyomkodtam a levét az almának, a baracknak, kifacsartam a narancsot, nem adtam neki ilyen Sió típusút csak másfél éves kora után, azt is úgy, hogy 1:5 arányban hígítom vízzel, épp, hogy színe, meg illata van, pici íze is, mert a sima vizet nem issza, max egy-két kortyot egész nap.
2010. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valami rendes gyümölcslevet szeretnél adni, lehet kapni 5 literes kiszerelésű almalé. Ez nem tartalmaz semmi adalékot és biztos, hogy gyümölcsből van Van több féle ízesítésű is pl: alma-őszibarack,körte, szeder-alma. De én még ezt se adnám 10 hónaposnak...
2010. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mivel csinálod a főzeléket?

Ha nem ehet egy éves koráig lisztet,akkor sem habarás,sem rántás,akkor hogy?

2010. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 100%-osat, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot és tartósítószert, azt adhatod. Azt is tiszta vízzel higítva.
2010. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!