Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár nap múlva 8 hós kislányom...

Pár nap múlva 8 hós kislányom kinézte a zsömlét a számból, csíptem neki pár falatot, nem baj ugye?

Figyelt kérdés

Olyan jó ízűen elnyammogta...komolyan mondom jó volt nézni. Pici apró kb fél centis kis falatkákat adtam neki kb tizet,aztán ivott vizet.

Ne baj ugye?


2010. jan. 8. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
7-8 hós kortól be kell a glutént vezetni az étrendbe. Ugye a lisztes dolgokat, úgyjhogy nyugodtan add neki.
2010. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem:)

Az enyém 5 hónaposan már elkunyizta tőlem:)

A kiflire vigyázz, az tejes, a zsömle vizes, semmi baja nem lesz tőle.

Ennyi idősen mi már katonákat gyártottunk neki:)

2010. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szuper. Köszönöm.

Eddig eszembe sem jutott adni neki,mert mindentől öklendezik,ami nem pépes. De ez nagyon tetszett neki...

:-))

2010. jan. 8. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már 4 hónaposan javasolják a glutén tartalmú ételeket adni a babáknak.Nyugodtan adhatsz neki kiflit is a kezébe.Nem fog megfulladni tőle,és a benne levő tej (ha egyéltalán van benne ) sem árt neki.Az enyémek ilyen korban már nagyon sok mindent ettek,és mindegyik egészséges.
2010. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül emeltem ki a kifliben lévő tejet.

Az én fiam befulladt tőle, innen derült ki, h tejérzékeny. Tele lett kiütéssel, és asztmatikus rohama lett.

Ezekkel (tejport tartalmazó dolgok), mindenképp várnék az egy éves koráig.

Meglepődnétek, h miben van tej...

2010. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

KÖszönöm.

Akkro kiflivel vigyázok,sőt, nagyon odafigyelek erre a tejes dologra.

Mégegyszer köszi!

2010. jan. 8. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy aki érzékeny rá, azt tényleg ki tudja csapni az amiben tej van. És tényleg sokmindenben van. Még a parizerben is. Egyik ismerősöm lánya tejérzékeny, és rengeteg dolgot nem ehet, meg is lepődtem, mert se parizer, se virsli, se kekszek, mert azokban is van.
2010. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kenyer es kifli 8 hos kortol adhato, ugyhogy ne aggodj semmi baja nem lesz a babadnak.
2010. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!