Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Padlón vagytok a pocsék idő...

Padlón vagytok a pocsék idő miatt?

Figyelt kérdés

Nálunk szakad az eső, orkán szerű szél van, a Picinek nincs kedve semmihez, csak nyüglődik, én meg teljesen KO vagyok.

Vásárolni sem tudunk kimenni, nemhogy sétálni:(

Ti mit csináltok ilyenkor? (házimunka kilőve, az kész:))


2010. jan. 8. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmit nem tudok csinálni,mert a kicsi torka szakadtából üvölt egész nap és fogalmam sincs,mi baja.
2010. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
detto.... az én babám is nyűglődik....amíg alszik netezek...
2010. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2. front van
2010. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is szar idő van, csúszik minden... A héten még boltba se tudtunk menni, mert a havat sem lapátolták el a járdáról...

Az udvaron szoktunk lenni, de ma nem lehet azt sem.

Az 1 hónaposom alszik és eszik... rá így hat a front, mert amúgy meg alig alszik.

A 21 hós meg szenved a lakásban (most alszik). Motorozik, játszik, néha mesét néz.De látszik rajta, hogy unja magát ittbent.


Én is csak kínlódok, unatkozok. Házimunkám mára nem maradt...

Ha felébred a nagyobbik, folytatjuk a kínlódást a lakásban. Talán lebontjuk a karácsonyfát... Nincs más ötletem :S

2010. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem fúj a szél,csak szakad.De a babámnak hiányzik a kinti séta,így fogtam magam,esőkabát,esővédő és voltunk kint egy másfél órát,míg aludt egyet.
2010. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is padlón vagyok, sajnos még betegek is vagyunk. A kisfiam épp alszik, de ha felébred tovább szenved a pocakjával szegénykém. Elkapott bennünket a hasmenéses vírus, felváltva tör ránk a hasfájás, a rossz közérzet. Neki szerencsére jó a kedve, ha épp nem fáj a pocakja, de nem akar enni, inni, én ettől még jobban aggódom, mire elaludt már a sírás környékezett.

Ki akartam vinni én is, a friss levegő jót tett nekünk tegnap is, de ebben az esőben nem áztatom magunkat. Próbálunk játszani, elővettük a régi játszószőnyegét, ez alatt bújócskázunk. A legoját pakolásszuk ki-be, és sorra vesszük a karácsonyi ajándékokat. Van néhány könyvünk, azokból énekelek, mondókázok neki, vagy táncolunk, ha jó zene szól.

2010. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
teraszra ki szoktam tolni bkocsival.
2010. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát Én fogtam a lányom (11 hónapos), felöltöztettem, és kivittem rövid időre a gang-ra (elég hosszú, és védett) bébitaxizni, mikor már nem bírtam Vele bent. Tetszett is Neki, bár, a szomszédok szerintem annyira nem díjazták a dolgot. :-)) Amúgy, Ő is nyűglődik már két napja, elég frontérzékeny.
2010. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
zenét hallgatunk,táncolunk ,ablakon nézelödünk
2010. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk szakad az eső, csúsznak itt a Bakonyban az utak.A gyerek nyüglődik, mert tegnap oltást kapott.Meg aztán mostanában nem jó neki semmi, mert állandóan ülni akar, pedig még nem szabad neki.Én szintén nyüglődök, mert a férjem hazahozott valami vírust.Fáj a torkom, végtagjaim.Eszem a sok fokhagymát mézzel, grapefrutitot, iszom a rengeteg teát.Szóval őrületes kedvünk van.
2010. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!