Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatok. Szetrobban a fejem...

Szoptatok. Szetrobban a fejem szinte minden nap es szedulok, mitol lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg vas hiány,szeded az elevitet vagy valamit?
2010. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az alváshiánytól/kimerültségtől volt ez... én szoptatós anyukáknak való vas tartalmú vitaminkészítményt szedtem. de azért kérdezz rá a dokidnál
2010. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

NEkem is volt ilyen. A fejfájás az ital hiány miatt volt. Aszédölésre nem jöttem rá én sem. De általában szoptatás közebn szokott jönni, és van amikor nem merek felállni a picivel. De szerencsére már régen volt. NEm lehet hogy ki vgay merülve? Én erre gyanakodtam még.

2010. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szédülök :( Vasat,elevitet is szedek
2010. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem attól volt, hogy kimerültem. 8 hónap nem alvás betett. De lehet sztem is vitaminhiány. Próbáld ki a panadolt, nekem ez vált be, aztán aludj egy nagyot ha tudsz.
2010. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valoszinu hogy a kimerultsegtol,a felbeszakitott ejszakai alom,plussz a rossz ido miatti bezartsag stb,szoval osszejonnek ilyenkor a dolgok.Es az ember lanya azt sem tudja milyen gyogyszerrel nem art a picinek...Koszi a valaszaokat kiprobalom avasat es apanadolt.
2010. jan. 8. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!