Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes babámnak nagyon...

12 hetes babámnak nagyon kipirosodott a redők között a nyaka. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Áttöröltem nedves majd száraz pelussal és behintőporoztam, de az meg olyan darabos lett. Az izzadtságtól lehet?
2010. jan. 8. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
én ezt is bekentem vékonyan sudoval, és helyrehozta. bár az enyémnek csak nyáron volt ilyen, és igen, az izzadságtól van szerintem is. nem csavartad túlságosan fel a hőfokot?
2010. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kend be Sudocremmel, el fog tőle múlni! A hintőpor épp azért nem jó, mert összecsomósodhat és még jobban irritálja a bőrt. Ha izzad a nyakánál, melege van a babának. Vedd kisebbre a fűtést vagy öltöztesd vékonyabban.
2010. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy meleg van a lakásban, de sajnos nem vehetem lejjebb a fűtést, mert rettenetesen párásodunk és mivel új lakás penészesednek a sarkok, ki kell szárítani. A sudocremet kipróbálom, köszi a tippet.
2010. jan. 8. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Többször törölgesd neki át napközben, sudocrem jó, de sztem éjszakára jól töröld át, szárazra, és hintőpor. Üdv
2010. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nyáron volt hasonló problémánk,doktornő írt ki gyógyszertári kenőcsöt.A hintőport nem ajánlják.

2010. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap kenegettem többször sudocremmel este fürcsi után tisztára töröltem majd éjszakára jól behintőporoztam és ma már alig látszik valami. Köszönöm a segítséget!
2010. jan. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!