Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájával is volt így?

Más babájával is volt így?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapos a lányom, 8 és fél hónapos kora óta 1x alszik egy nap, de mostanában újból délelőtt is délután is. Hol így hol úgy, már nem tudom követni. Be fog ez rendesen állni?
2010. jan. 8. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

az enyém is váltogatja, attól függően, hogy reggel mennyit tud aludni. ha a felettünk lakó rohangáló 2 éves gyerek felébreszti 8-kor, akkor tuti 2szer alszik.

ha viszont hagyják békén, és csend van, akkor este 7-től reggel 10ig is alszik egyhuzamban, ekkor garantáltan csak egyszer alszik napközben.

2010. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is össze-vissza alszik.Attól függ mikor kel fel reggel.Ha hamarabb, akkor 2x, ha később egyszer.Délelőtt mindig alaszik, a délutáni szokott néha elmaradni.Mondjuk én se nagyon értem, hogy van ez nála, de mégis ez van..
2010. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, én is csak azért használtam sensitiv öblítőt, mert annak van a legjobb babaillata. most már zöldet használunk, 9 hónapos, már nem baba, hanem kisgyerek. :)
2010. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
éééééééés ezt nem ide akartam írni. :))) ne haragudjatok! két ablakom van nyitva :)
2010. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)))) én is sensitiv öblítőt használok :))
2010. jan. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!