Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran kéne a védőnőve...

Milyen gyakran kéne a védőnővel találkozni?

Figyelt kérdés
Az én védőnőm a fiam 1,5 hónapos kora óta nem volt nálunk. Nem is hallottam róla azóta. Egyszer találkoztunk az utcán, megkérdezte minden oké-e. Ennyi. Most 4 hónaposak vagyunk, vinnem kell oltásra. Ezt onnan tudom, mert a kiskönyvben fel vannak sorolva a kötelező oltások. Utána milyen gyakran kell vinnem tanácsadásra? Más is kapott már ilyen figyelmes védőnőt?
2010. jan. 8. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát igen...pár kérdéssel odébb ezt a témát már kiveséztük.

Ez egyfajta elismerés,hogy nincs szükség rá mert,te maximálisan jól teszed a dolgod.Nekem is már csak annyit mondanak,hogy akkor menjek ha baj van.

Viszont akkor mit csinálnak a védőnők a rengeteg szabadidejükben?

2010. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elvileg havonta egyszer.Nálam is elég rég volt de azért az oltásoknál találkozunk egy rövid időre.Túl sokat nem beszélünk mert sokan mennek oltásra az egészséges tanácsadáson .
2010. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem járok tanácsadásra. a védőnő 2 havonta benéz 10 percre, és próbál rávenni a tanácsadásra, de sikertelenül :)
2010. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! A mi védőnőnk sem viszi túlzásba a látogatást. Mikor hazajöttem a kórházból, akkor eljött, utána telefonon megkérdezte, hogy mi van velünk. a következő látogatása 1 hónapos korában volt, majd 4,most 8 hónapos lesz a fiam, mára ígérte magát, majd kiderül hogy jön-e.

A mi védőnönk is ennyire figyelmes:(

2010. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!Elvileg havonta!Nem is értem...Nálunk is rendezett,nyugodt környezet,megfelelő anyagiak vannak és ezek ellenére a védőnő rendszeresen látogat minket.Pedig rengeteg dolga van,nagy körzet tartozik hozzá...Úgy látszik,ő valóban lelkiismeretesen elvégzi a munkáját.

De ahogy azt már korábban is olvastam itt,nem mindenütt végzik megfelelően.

2010. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nemrég felhívtam, hogy itt dolgozik-e még, mert komolyan azt hittem, kilépett. Egyből jött :-)

Valahol elismerésnek érzem, hogy látja, nálunk minden rendben, végül is nincs komoly gondom, ha meg van, felhívom.

2010. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de tanácsadásra jártok havi szinten??
2010. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetesen járunk tanácsadásra havonta, mert megkérdeztem más kismamákat, hogy az ő védőnőjük mit javasolt. Amúgy nálunk is rendezett minden attól függetlenül, hogy egyedül nevelem a Kisfiamat. A védőnő azt mondja, ha van valami, anyukám úgyis tud válaszolni. Erre mondtam neki, hogy anyukámnak 15 évvel ezelőtt volt ekkora gyereke...
2010. jan. 8. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!