Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 4 hónapos...

Normális, hogy a 4 hónapos lányom alig akarja napközben megenni a 100ml tápszert? 4 óránként eszik, éjszaka nem kel fel.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát..szerintem ez elég kevés.Csak mostanában csinálja ezt,vagy mindig ilyen étvágyú.Ha csak mostanában,akkor érdemes elvinni orvoshoz,az én lányom akkor nem eszik ha beteg.


4 hós,3 óránként eszik 180 ml-t.

2010. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Adsz neki mást is tápszeren kívül? Gyümi valami?

Az én lányom sem akarta megenni a tápszert, ha 60ml-t megevett már tapsoltam. Aztán tápszert váltottam ami ízesített volt, Humana Babi Fitt 1. azt végre megette.

Milyen tápszeretek van?

2010. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Beteg volt, piros volt a torka.

De a doktornő azt mondta, hogy már szép neki.

Lehet,hogy még nem állt vissza a betegség óta?

2010. jan. 8. 10:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Milupa Milumil HA Start, próbáltam már a gyümölcsöket is, de kanálból nem akarja enni, csak üvegből.
2010. jan. 8. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos és még most is alig bír 180 ml-t megenni. Ez minden gyereknél változó.
2010. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nyakam tettem volna rá hogy ezt eszitek. Te kóstoltad már?

Nekem anyám azt mondta, hogy próbáljak egy decit meginni belőle, hát majd el hánytam magam. Csak addig itta meg az én babám is míg nem kóstoltattam vele meg a gyümiket. Menj el a doktornőhöz és mond meg neki, hogy írjon fel banános Humana Baby Fitt 1-et. Garantálom neked, hogy azt meg fogja enni a kicsid!

2010. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy 4 hónapos korától ezt issza a lányom, imádja most 10 hós:)
2010. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megpróbáljuk a humana-t hátha az fog neki ízleni.
2010. jan. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!