Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor nőtte ki babátok a...

Mikor nőtte ki babátok a Graco hordozót?

Figyelt kérdés
Most 67cm a lányom, 4 hónapos és overallban a hordozó biztonsági öve pont passzol. Nem tudom mire számíthatok később, mert hosszabbra nem lehet állítani az övet. Ezek szerint egy hónap múlva kb vehetek új hordozót?
2010. jan. 7. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 hósan nőtte ki, de ő a hosszuságát nőtte túl:)

nyár volt, így nem volt vastagon öltözve, így a bizti övet nem tudom meddig lett volna jó.


Egy jótanács:

ne másik hordozót vegyél, hanem ülést, aminek dönthető az ülése. Így van olyan pozíció is,mint a hordozóé.

2010. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most 8 hónapos és 70 cm. Overálban és a leghosszabbra állítva az övet is kényelmes még neki. A feje felett van még bőven "hely" és a lába sem lóg ki, pont végigéri. Nekünk még jó lesz egy-két hónapig szerintem. Ő vékony baba így még a súlykorlátozást sem mostanában lépi át.

Ha kilóg a feje, akkor fogunk váltani, mi nem a súlyt kell majd, hogy nézzük.

2010. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos korában váltottunk gyerekülésre. Akkor volt 9-9,5 kg és 80 cm.
2010. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. A miénknek lehetett állítani az öv részét.
2010. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most akarunk venni ülést, 10 hónapos, 9 kg és 79 cm, űgyhogy már igencsak lelóg a hordozóról
2010. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!