Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ma kapot oltast este ne...

Ha ma kapot oltast este ne furdesem? Es mikortol szamit laznak a hoje? Mikortol adjak neki kupot?

Figyelt kérdés
A vedonom azt monta akkor ma ne furdesem!Szabad vagy nem.
2010. jan. 7. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én fürdettem oltás után is a babámat. Nem értem, mi az összefüggés.

Mindig hőemelkedése lett, hogy éjszaka ne szökjön fel, este mindig adtam neki egy fél germicid kúpot. Nem vártam meg a lázat, inkább megelőztem. Így legalább jót aludt, és egy fél kúp nem is árt szerintem.

2010. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi tegnap megfürdettük, du. kapott oltást, este fürdött. Nagyon nyűgős volt és a fürdés, a finom meleg víz megnyugtatja mindig.
2010. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mefürdetheted. A védőnőm ilyenkor azt mondja, ha az oltástól belázasodik, akkor a borogatós módszert 1-2 óráig ne alkalmazzam, mert a víz kiszívja az oltás hatóanyagát. Én mindig megfürdettem az oltás napján, igaz ő délelőtt kapott oltást, fürdés meg este volt.
2010. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38 foktól van láz, 37-38-ig hőemelkedés. Ha popsiban méred, akkor mindig 5 tizedet le kell vonni, és az így kapott érték számít!!! Tehát ha 38-at mutat popsiban, az még nem láz.
2010. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!