Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mar johet a foga 4 honaposan?

Mar johet a foga 4 honaposan?

Figyelt kérdés
Picur most lesz 4 honapos, eszrevettuk hogy az inye eleg feher es egy pici feher potty latszik alul, egy par napig eleg sokat sirt, ejjel is felebredt tobbszor pedig mar ataludta az ejszakat es az etvagya sem volt az igazi, nappal sem tudott igazan aludni.Mindenki azt mondta hogy a foga miatt, de most minden a regi,nem is sir,eszik is, a potty meg mindig latszik, mikor johet ki, ha a foga az?es hogy segitsek neki?
2010. jan. 7. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, jöhet. Kislányom eddigi összes oga úgy jött ki, hogy napokig kínlódott (többszöri ébredés éjjel, nyűgösség nappal, rossz étvágy), aztán elmúlt a kínlódás, de fog még sehol, és, egyszercsak, napok, volt, hogy hetek múlva bukkant elő a fog. Én sem értem igazán, de ez van.
2010. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerős mindhárom gyerekének 3 & fél hónaposan jöttek a fogai. Egy másik ismerős gyerekének félévesen 12 (!) foga volt, négyesével jöttek neki, folyton lázas volt meg náthás.

Nálunk a baba 5 hónapos múlt, és ugyanúgy vagyunk, mint Ti: napi 6 szopizásból kettőnél alig akar enni, nem nagyon akar/tud napközben aludni, egyik nap nyűgös, másik nap jókedéjű. Hagyom, hadd harapdálja a kezem (ha a pici fehér pötty tényleg fog, akkor fájni fog a harapása :))), kaptunk borostyán nyakláncot is (ezt most második napja használjuk, még nem tudok nyilatkozni) és kenegetem naponta 2x Dentinox géllel. Ja, és a szoptatás mindig megnyugtatja egy kicsit, úgyhogy beiktatok két repetát napközben (úgyis kevesebbet eszik most.)

2010. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napoleon foggal született!!!
2010. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a foga!Legalabb is nalunk igy kezdödött!Vegyel ra kremet a gyogyszertarban!
2010. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!