Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacolt csak evés előtt...

Infacolt csak evés előtt szabad adni, csak úgy nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szabadna adni csak úgy is, de teljesen felesleges! Az infacol a buborékokat rendezi össze egy naggyá, és ezt csak akkor tudja megtenni, amikor a buborék keletkezik:)
2010. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi használtuk vagy két hónapig, eleinte mintha még hatott is volna, de később már nem. Próba képpen abbahagytuk, és nem változott semmi. Szóval pénzkidobás szerintem. Most Gripe Watert adtunk a babának kb. kétszer, és mintha használna. Lehet, hogy csak beleképzeljük.
2010. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk igazából egyik sem használt. A leghosszabb ideig az Infacolt használtuk. Én adtam neki akkor is mikor láttam, hogy szenved. A tájékoztatón azt hiszem rajta van, hogy nem lehet túladagolni, ezért én áttértem erre a módszerre. Nem volt tőle semmi baja. Bár sajnos a hasa továbbra is fájt. Nekünk az Infacol csak rövid ideig hatott, aztán kezdődött elölről.

:))

2010. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!