Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kislányom nem lázasodott...

Ha a kislányom nem lázasodott be a 2. és 3 hós oltásnál, akkor a 4 hósnál sem fog? Ez is ugyan az mint az előző kettő, csak azért kérdezem

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én Kisfiam sem lázasodott be az első kettőnél,múlt héten megkapta a 4 hónapos szurikat,másnap reggelre 39 fokos láza lett. Borogattam,nurofent kapott és következő napra már el is múlt. Állítólag ezek az oltóanyagok már nagyon "modernek"és ritka az,hogy a babák belázasodnak tőlük. De ez egyéntől függ.
2010. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem lázasodott be a 2 hónaposnál.Azt mondta nővér,hogy akkor a másodiknál sem fog.Ehhez képest 12 órán keresztül volt 39 fokos láza.
2010. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak a 4hónapos oltásnál volt baj. Nem volt lázas csak nagyon nyűgös. Mi viburkol kúpot használtunk és attól szépen megnyugodott és tudott aludni. Én oltás után fél órával mindig hideg vizes borogatást teszek a kis lábacskájára.
2010. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AZ én lányomnak egyik oltás után sem volt még hőemelkedése sem, bár a gyermekorvos utasítására az oltás után, illetve este fürdés után kapott 1-1 fél germicid-c kúpot.
2010. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!