Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon hová kell vinni a...

Miskolcon hová kell vinni a babát csípővizsgálatra?

Figyelt kérdés
3 hónapos a fiam, vinnem kellene csípővizsgálatra, de nem tudom, hogy hová és kell-e beutaló. Az orvos nem mond semmit, csak hogy vigyem és kérjek időpontot.
2010. jan. 6. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyek-be kell vinni. Időpontot kérjél én példáula lányomnak szeptemberben kértem időpontot és most jan. 29-re kaptunk.Beutalót a háziorvostól kell kérni.
2010. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olyan hosszú a várakozási idő? Akkor lehet, hogy ezért nem adott beutalót a doki, nehogy lejárjon, mire menni kell. Akkor ezek szerint a 3 hónapos csípővizsgálatunkat lehet, hogy csak fél évesen fogják megcsinálni?


Csak idegesít, hogy az én gyerekorvosom semmit sem mond, nem ad semmiről felvilágosítást sem. Váltani sajna nem tudok, mert egy kis faluban lakunk, ő az egyetlen orvos a környéken. :S

2010. jan. 6. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen hosszú a várakozás, de azért kérdezzél rá, hogy nincs-e hamarabb hely nem mondte.e valaki vissza. Most ebben a betegségben gazdag időpontban lehet, hogy valaki viszamondja, mert a gyereke megbetegedett.Tavaly nekem bejött, egy kicsit rámenősnek kell lenni. Mikor elmentek úgysem emlékeznek rád. Ne menj be személyesen elég csak telefonon. Írd majd meg, hogy sikerült-e.
2010. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Február 15re kaptam időpontot. Végülis mégsem 3 hónap, hanem csak 1. De jól letolt a nő a telefonban, hogy miért ilyen későn jelentkezünk.

Sajna ilyen a dokinénink, hogy nem mond el semmit. Majdnem 5 hónapos lesz a fiam, remélem nem találnak semmit, amit már nem nagyon fognak tudni korrigálni. A dokink nem mondott semmit, hogy valami baja lenne, ráadtam 3 hós koráig a terpeszbetétet éjszakára, meg tornázgatunk is minden nap.

Adjam még rá a terpeszbetétet, amíg nem viszem el a vizsgálatra?

2010. jan. 12. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
az OMV benzinkútnál egy családi házban van magánrendelés. ha jól tudom az a doktornő aki a gyekben is van, 7000 FT a csípőszűrés és csak a sort kell kivárni, ami kicsit hosszú de hamar kell odamenni.
2010. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Vasgyári SZTK-ban is van ,időpontot is kérhetsz.Tehát olyan minnt egy magánrendelés,csak ingyen van.Kozma Andrea doktornő csinálja,nagyon tündéri orvos.
2010. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is a maszek dokinál voltunk Miskolcon

Nem kell bejelentkezés, de elég sokan vannak nála

Rendes a doktornő.

2010. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is oda járunk, edd csütörtök a magán rendelése 16.00tól. dr. riskó ágnes, nyár út 1
2010. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nyugodtan add rá a betétes gatyót avval ártani nem lehet.
2010. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!