Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Padlómagasságban nincs nálatok...

Padlómagasságban nincs nálatok hideg játszáshoz?

Figyelt kérdés

Most készülünk járókát beszerezni, mert az ágy már nem biztonságos 5 hós fiamnak, viszont lent padlómagasságban nekem mindig fázik a lábam, ezért gondolom, hogy egy picibabának sem lehet túl egészséges. Egyébként természetesen 22 fok a szobahőmérsékletünk, de lent hidegebb van.

Ti hogy oldjátok ezt meg?


2010. jan. 6. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi szőnyeget raktunk a járóka alá.De a járókába is van vmi betét féleség nem? Ha nem, akkor a tapit tudom ajánlani.Az meleg és stabil is
2010. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

van valami szivacsos puzzle szerűség, ami véd a hideg padló ellen, azt szokták letenni és azon játszik a baba.

Nekem is 5 hónapos kisfiam van :) Pár napja töltötte!

Mi most készülünk ilyen szivacs szerűséget venni. Bocsi, de a rendes nevét nem tudom, de már láttam bababoltban és 2ezer ft, ami Disney mintás az 3 ezer.

Nekünk a játsziszőnyeg a padlón van, de van alatt félbehajtva egy használaton kívüli gyapjú takaró.

szia!

2010. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mi az a tapi?

Ok, hogy alul meleg, de abban a szintben, lábmagasságban gondolom a hidegebbet, ami legalább 20 centi a padlótól.

2010. jan. 6. 13:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi is pár napja töltöttük, egész pontosan szilveszterkor ünnepeltünk :-)
2010. jan. 6. 13:27
 5/10 anonim ***** válasza:
A habtapi egy habszivacs puzzle. Olcsón tudsz venni az Auchanban, azt hiszem nincs egy ezres.
2010. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is arra a habszivacs puzzle-re gondoltam, de eddig bababoltban láttam.

Mi 3-án ünnepeltünk! :)

2010. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13:30-as vagyok.

ahogy írtam a játszószőnyeg alá tettünk gyapjú takarót és nálunk ez az egész a konvektor közelében van, így ott meleg van. Én is be szoktam néha feküdni a kisfiam mellé és nem érzem így hidegnek!

2010. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem. Fűtőtest közelébe sajnos nálunk nem fér, pedi az jó ötlet lenne! Na majd kiderül, köszi azért a válaszokat.
2010. jan. 6. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Grániton csuszik amiota csak tud jönni- menni, na ennél hidegebb nincs! Sosem volt megfázva, most 14 hós. Réteges oltozet, harisnya.
2010. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sokkal hidegebb van lent, ráadásul gyakran kell szellőztetnünk, mert a kályha miatt pokol lenne a szobában. Így mindig több ruhát adok rá, mint amennyit én felveszek, mert ahogy mértem, 5-6 (!) fok eltérés is lehet.
2010. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!