Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki üveges Univer bébi desszer...

Aki üveges Univer bébi desszertel kezdte a hozzátáplálást, vagy a kóstoltatást 5 hónapos babájánál, milyen fajtával kezdte?

Figyelt kérdés
/Én alma-őszibarackkal/
2010. jan. 6. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vettem sokfélét, ami 4 hónapos kórtól adható, leginkább ezek gyümölcsök.

1 üveg az elején 3x étkezésre volt elég. ( 1nap/negyed üveg),nem mertem többet adni, aztán folyamatosan növeltem az adagot.

2010. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én igyekeztem olyan gyümölcskombinációt választani, hogy ne legyen hasfogó hatású, mert szegénykém hajlamos a székrekedésre. Pl először csak őszibarackot, aztán az őszibarack-banán vagy alma-őszibarack, de jó volt még az alma-szilva is. Ezeket már ismeri. Most fogunk megpróbálkozni a zsenge zöldborsó főzelékkel. Először ebből is csak kis adagot, mert ez sűrűbb mint a gyümölcsök.
2010. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!!! :)
2010. jan. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!