Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam a meggyet először...

Hogy adjam a meggyet először a babámnak?

Figyelt kérdés
Van fagyasztott meggyem,de magába nem akarom adni. Milyen gyümivel keverjem? (barackom nincs) Vagy van esetleg milupa 7gabonás gabonapép, ahhoz is jó?
2010. jan. 6. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
én is ma terveztem először adni meggyet. Én almával gondoltam, meg egy kis babakeksszel.
2010. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, csak keksz helyett gabonapépet rakok bele. ti mennyi idősek vagytok?
2010. jan. 6. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. 7 hónapos, ti?

A gabonapép is jó, én is szoktam gyümivel dúsítani, de a meggy szerintem finom lehet rizzsel és csirkével is.

Te hogy szeded le a héját? Megpárolod és passzírozod? Én erre gondoltam.

2010. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Mi 6 hónaposak múltunk, 1,5 hete kezdtem hozzátáplálni. Eddig evett almát, barackot, sütőtököt, sárgarépát, és a gabonapépet. Én úgy terveztem hogy a héját rajta hagyom, mert olvastam, hogy sokan nem szedik le, és úgy is jó... De igazából még nem tudom. Viszont nem tudom adni husival, mert az még egy picit odébb van nekünk. Az nem jó ha csak simán leturmixolom? Na lesz mit próbálgatnom... :)
2010. jan. 6. 10:20
 5/7 A kérdező kommentje:
még jó hogy odaítram hogy kérdező vagyok, amúgy észre sem lehet venni :D:D:D
2010. jan. 6. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Végül csak simán leturmixoltam én is héjával együtt, egy kis almával meg rizzsel. Úgy nyelte, mint kacsa a nokedlit:) !

Már bánom, hogy nem csináltam egy egész adagot.

A te babádnak hogy ízlett?

2010. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát én levettem naívan 6 darab meggyet és azt próbáltam megcsinálni a gabonapéppel, de a mi turmixunkkal nagyon nagy darabokban maradt a héja, ha pedig leszűrtem akkor maradt 3 kanálnyi, azt meg még megízlelni is kevés....

Te miből mennyit raktál? (ha gondolod folytathatjuk privátban, azt sűrűbben nézem.

2010. jan. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!