Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nyúlottabb, foltosabb...

A nyúlottabb, foltosabb bodykat elteszitek a kistesónak, ha akartok majd?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én igen. De attól függ. Ha nagyon gáz akkor nem, mert a Tesco-ban nagyon olcsón lehet venni nagyon jókat. De ha kicsit foltos, akkor én elteszem.
2010. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze! Elteszem. Végülis az csak alsónemű. Úgysem nagyon látszik majd. Dokinénihez meg majd nem abban viszem.
2010. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi rengeteg rucit kaptunk tesómék 2 fiáról, amik már rajtuk kívül megjártak 2 babát, tehát az én fiam lesz az 5., aki hordja őket. Van közötte pár elnyűttebb, de úgy vagyok vele, hogy itthonra jó lesz (még nagyok rá), ha már kúszni-mászni fog, meg elkezdjük a hozzátáplálást, legalább nem az új és a szép rucikat kenjük össze.
2010. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

csak a jó minőségűeket teszem el a tesónak. (pl. scamp, fixoni)

ha tudom, hogy nem bírna ki még 3 évet, azt továbbadom, aztán legfeljebb kidobja az illető. én nem szeretek ruhát kidobni. ezeknek a nagy részét én is csak úgy kaptam, aztán hadd forogjon, otthonra maszatolni tökéletes.

2010. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, elteszem, de nem biztos, hogy előveszem :))
2010. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kislányom első baba az egész családban.Sok ruhát kapott ajándékba, sok bodyt is. Nem nyűtte el igazán egyiket sem, nem nyúltak ki túlzottam, csak egy-kettő csúnyúlt meg.

Viszont egy csomó rózsaszín. :) Elteszem őket, ha fiam lesz legközelebb, ráadom azokat is otthon.(Persze nem oltáskor, meg orvoshoz.)

2010. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
miért?:)) mostanában tök trendi. nem tudhatod, mit hoz a jövő ;)))))
2010. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ami nagyon elhasználódott azt nem teszem el, elhasználom törlőrongynak takarítani.De a kicsit foltosakat elteszem, de még nem tudom, hogy ráaadom e, maximum itthonra, de valahivá megyünk csakis újat szépet adok rá.Egyenlőre még csak tervezzük a tesót, még nem kezdtünk hozzá a babaprojekthez, de ha nem lesz pénzem újra mikor jön a baba, akkor ezek is jók lesznek, van köztük sok jó állapotú.
2010. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az újszülöttnek valót kidobtam. Igaz, azok alig voltak rajta, meg nem is ette le. Szóval csak azokat dobtam ki, amiket már mi is használtan kaptunk, és még mi is nyűttünk rajta.

A nagyobbakat viszont elraktam. Amikor enni tanult, volt olyan, hogy egyszer volt a gyereken a vadi új ruha, leette, és ki sem jött. Itthonra jó lesz, enni tanulni, meg játszósnak. Orvoshoz majd nem abban viszem.

2010. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én minden egyes ruhadarabot elteszek a kisfiamrol - ha fiu lesz a kisteso jo lessz neki, ha lány akkor az uniszexek lesznek jok neki :) de majd látom h akkor h állunka nyagilag, ha megtehetem veszek majd másikat a rosszabbak helyett, ha nem tehetem meg akkor a kopottab darabok jok lesznek itthon :)
2010. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!