Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megírnátok, mennyibe kerül...

Megírnátok, mennyibe kerül egy alkalommal a Dévény torna?

Figyelt kérdés
Érdekelne még, melyik városba jártok?
2010. jan. 5. 21:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Itt rengeteg infot olvashatsz róla,ha van egy kis időd.

[link]


2.-dik voltam.

2010. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Az lesz, különben nem lenne nyugodt a lelkiismeretem.
2010. jan. 5. 22:00
 13/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

A kisbabánknak generalizált hypotóniája van.

10 hetes korában észrevettünk, hogy több dologban nem úgy fejlősik, ahogy kellene. Furcsaságokat vettünk észre, amik megijesztettek.

Nem tudta tartani a fejecskéjét, nem bírt hason lenni(borzasztóan sírt), feszítette a testét "c" alakban hátrafelé, hason fekve ferde volt a törzse, asszimmetrikusak a ráncai a hátán és a lábain.

Ha nem jutunk el a tornára, ma nem tudna forogni, kúszni, négykézlábra állni. 2 alkalom után hason fekve vígan elvolt nagyon hosszú ideig, 4-5 alkalom után a kisbabánk hasra fordult. (3 hósan)

Ha teheted, vidd dévényeshez! Csodákat művelnek.

2010. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Megint az 1. vagyok, bocsánat.

Én is a központi számot hívtam először. Kedves nő vette fel, mondtam a megyét és sorolta a megye városaiban lévő dévényeseket. Választottam városokat, amik számunkra közel vannak és adta a neveket a tel.számokkal.

Az első foglalkozás ingyenes volt, állapotfelmérést csinált és elmondta mi a véleménye, hányszor menjünk hetente. Már előre megmondta, hogy hányadik alkalom után számíthatunk változásra.

Profi munkát végez, szeretünk járni. Én is csak ajánlani tudom!

2010. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nálunk 4000 Ft 50 perc. Kislányomnak nyaki-háti hypotóniája van. Jelenleg 6 alkalomnál tartunk, már egész szépen emeli a fejét és támasztja magát, de továbbra sem szeret hason lenni.

Mindenképpen vidd el, de ne várd, hogy 2 alkalom után megoldódik a dolog, sajnos rá kell szánni az időt és a pénzt, de hosszú távon csodát tesz :)

2010. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

2.-dik vagyok.

Nálunk igaz ˝megoldódott˝ valamelyest a problémánk,de ugyan úgy járunk mint eddig.

Mi holnap 14-órára megyünk megint.

2010. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és javulást kívánok!
2010. jan. 5. 22:34
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vált be a DÉvény pedig nagyon biztam benne. Sőt, rosszabb lett a kisfiam állapota. 6alkalommal voltunk eddig, nem vártam csodát, de a rosszabbodás miatt abbahagytuk.

50 perc 5500 Ft. Bp

2010. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Érdekelne, mi lett rosszabb?
2010. jan. 5. 22:46
 20/23 anonim ***** válasza:
Igen, azért nem mindegy, ki az aki csinálja és hogyan. Én kecskeméti vagyok, van itt is egy, de mi nem hozzá járunk, hanem egy kicsivel távolabb, egy falu, ami végül is Kecskeméthez tartozik. De annyian járnak oda, hogy csak fél órákat tud vállalni, ez 1900 ft. Viszont nagyon jó, nagyon sokat fejlődtek a lányaim, mióta oda járunk. Igazából problémánk szerencsére nagy nincs, csak nagyon feszesek, de látható az eredmény.
2010. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!