Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby kompot ki javasolja és...

Baby kompot ki javasolja és ki nem?

Figyelt kérdés
Érvek,ellenérvek érdekelnének.
2010. jan. 5. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Én azon a véleményen vagyok,hogyha veszel neki és nem tölt el sok időt benn(értem itt a fél napokat) ,hanem néha néha belerakod egy félorára,negyedre akkor nem káros.
2010. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vagyok mellette. Egy egészséges mozgásfejlődésű gyermeknek nincsen erre szüksége. Önállóan, és nem segédeszközzel kell a gyereknek megtanulnia járni. Ha már mindenképp segédeszköz, akkor végülis a járássegítőnek több értelme van. A kompban ellustul a gyerek. Ne azt tanulja, hogy járás közben ülök!

A mi gyógytornászunk szerint, a komp a nem egészséges gyerekeknek nyújt valódi segítséget és egyúttal járásélményt.

Én nem fogok a babámnak venni kompot és jeleztük a családban, hogy nem is szeretnénk ha kapna.

2010. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi is járunk dévény tornára,a mi tornászunk se javasolja.
2010. jan. 5. 21:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Anyósom erőltette, de én elleneztem. A kisfiam gyönyörűen megtanult járni, esések nélkül, segítség nélkül. Sokáig mászott, kúszott és ezt biztosította neki az egyensúly megtanulását. A kompra szerintem egyáltalán nincs szükség, sokkal stabilabban fog járni a gyerek, ha nem teszik bele.
2010. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Igen, mi is Dévény terápiára járunk. Rengeteget segít a babámon, profi a tornász. így vakon elhiszem neki, amit a kompról mondott. Biztosan igaza van, tapasztalt már sokmindent.

2010. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akinek eleve problémája van a mozgással, az biztosan ne használjon kompot.
2010. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értettem!!!
2010. jan. 5. 22:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szándékozom használni.
2010. jan. 5. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt, napi fél-1 órát töltött benne a gyerek, nem egyszerre, hanem 3-4-szer, mikor a lakás másik felébe kellett szaladnia valamiért. Most gyönyörűen jár a kisfiú. Persze én is amellett vagyok, hogy akinek eleve mozgásfejlődési problémája van az ne használja. Mi sem fogjuk.
2010. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2010. jan. 5. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!