Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SZOPTATOK még, de megy most a...

SZOPTATOK még, de megy most a hasam nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Baja lehet töle ha romlot kaját ettem? Nem tudom mitől megy ennyire a hasam,de fáj is meg remeg vagy mit csinál a gyomrom. Félek hogy a babának is baja lesz tőle.? 7h
2010. jan. 5. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehet baja tőle.Rajtunk átment egy ilyen vírus még amikor 3 hónapos volt a kisfiam és akkor az ügyeleten is azt mondták hogy szoptassak nyugodtan.Elvileg ha az anya beteg lesz vagy bármilyen vírust elkap a szervezet azonnal ellenanyagot kezd termelni a tejcibe a baba számára.
2010. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is tavaly hánytam-hasm. és orvosok mondták hogy szoptathatók.Kicsit a 4 hónaposnak is hig volt a széklete.De napi,10 kakis pelenka után van gond .
2010. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fertőzést kézmosással könnyen megelőzheted,a szoptatást nem érinti közvetlenül a hasmenésed.
2010. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos mondta, hogy bármilyen betegséget elkapok, szoptassak, mert a kicsi az anyatejjel megkapja az ellenanyagot. Láz esetén is Algopyrin, és ha lement a láz, lehet szoptatni.
2010. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is átestem szilveszter, új év napján egy hasmenéses, hányásos 'eseten' de szoptattam ez alatt is, igaz kicsit kevesebb lett a tejem.
2010. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!