Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bükkfürdői Hotel Birdland-ról...

Bükkfürdői Hotel Birdland-ról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Január végén megyünk, akkor 8 hónapos lesz a lányom, honlapon olvastuk, hogy babakád, babaágy, etetőszék van.

Arra lennék kíváncsi, hogy a baba ételt hol lehet megmelegíteni, mennyire bababarát a szálloda, személyzet, medencék.


2010. jan. 5. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi pár hónapja voltunk, kettesben,gyerek nélkül.

Az étteremben valóban van etetőszék,van gyerekmedence is(kicsi és roppant hideg a víz benne),van még két gyógyvizes medence-ez ugyebár kilőve- és van egy nagyobb medence, kb. 28 fokos vízzel,én nem vinném bele a babát.

A szobában alapból nincs mikró,de szerintem tennének be, ha kérnétek, az étteremben természetesen van.

Az, hogy a szálloda "bababarát",az egy dolog...a vendégek 90 %-a idős osztrák(golfozni jöttek,gyógykúrára...)ők kevésbé "bababarátok"-pihenni mennek oda,csendre,nyugalomra vágynak,rosszalóan néztek egy házaspárra,akik két kicsi gyerekkel voltak ott.

Persze ezt nem kell figyelembe venni, csak megmaradt bennem.

2010. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval értek egyet, golfozni mennek a tehetősebb emberek oda. Amúgy nagyon szép!:) babával is jól fogjátok érezni magatokat.
2010. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy kicsit elment a kedvem... :(

A honlap azt írja, hogy az élménymedence 33 fokos. Abba simám bevinném, de 28 fokosba már nem.

Várok olyan válaszokat is, akik babával voltak, hogy valóban van kiságy, meg kiskád.

2010. jan. 6. 08:41
 4/5 anonim válasza:
egyébként BÜKfürdő.....
2010. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
5csillago szállodában nem tesznek be mikrót a szobába... és tényleg BÜKfürdő!
2010. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!