Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan mózeskosár, amibe 7...

Van olyan mózeskosár, amibe 7 hós babám belefér, és az autóba bekötehtő? Esetleg lehet kölcsönözni valahol?

Figyelt kérdés
Hosszabb útra mennénk, és félek hogy a bébihordozója nem lesz kényelmes.
2010. jan. 5. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom van már 9 kilós a baba. Inkább egy 9-18kg-os ülést vegyél, amit vízszintesig le lehet engedni. A mózeskosár 3 hónapos korig ajánlott. Nem lát ki belőle a baba, unalmas lesz neki. Szerintem amúgy nincs is ilyen nagy.
2010. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, még csak 7 kg:(
2010. jan. 6. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam. Egyáltalán nem evidens, hogy 7 hósan 9 kilósnak kell lennie, csak az én kisfiam olyan kis húsos 3 hónaposan, hogy nekem már csak erre a kerékre jár az agyam. Nehogy rossz néven vedd. Egyébként nagyon nehéz az ügy, mert már nekünk is rövid a hordozó, magasan van benne a baba válla az övhöz képest, nem tűnik biztonságosnak. Még nem tud ülni, meg természetesen ő sincs 9 kiló, ezért nem is tudom, hogy mit vehetnénk neki.
2010. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!