Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor eszik egy nap 5...

Hányszor eszik egy nap 5 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Az enyém 5*, úgy, hogy már egy étkezést kiváltottunk tápszer helyett. Nem túl sok ez neki, a napi ötszöri étkezés? Általában 3, 3.5 fél óránként eszik. Éjjel nem ébred fel, hajnali 5-6 körül kér enni.
2010. jan. 5. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nappal 5x, éjjel 2x ébred enni.

Egyáltalán nem sok szerintem! Így megvan a reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsi.

Szerintem így tökéletes :-)

2010. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nappal 5* éjjel 2* eszik,180 ml tápszert.Az én babám még 3 óránként eszik,nemigen tudom tovább húzni az időt.Még nem etetek más vele.
2010. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem még "csak" anyatejes,és általában 8-szor eszik egy nap,de pl. tegnap csalt,és 2 potyakaját kikövetelt magának.. :)

Ma már 1-el többször evett,mert délben is,meg 1-kor is evett..

2010. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

9-szer:

6-szor napközben

1-szer késő este

2-szer éjszaka

próbáltam már, de nem tudom lecsökkenteni...ha kér tejcsit, akkor kap is :-)

anyatejes

2010. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bea24 ***** válasza:
Napi 5ször eszik a kislányom,reggel fél6 tápi, fél10-10 tápi (ma kapott kis kajszis tejberizspép-et is, fél2-2 tápi,fél6 gyümölcs, negyed 9 Milupa jó éjt tejpép, sokszor átalussza az éjjeleket, esetleg ha felébred, teát szoktam neki adni. Szerintem nem sok neki, ennyiszer kell még enniük egy nap. Ha belegondolsz egy felnőttnek is a napi 5szöri étkezés a normális.
2010. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy sok! Ennyiszer kell neki még ennie.

Az enyémek 6-7-szer esznek. Hajnalban 4-5-6 óra körül tápszert, mikor hogy ébrednek, aztán 8-9 körül szintén tápszert. Dél-1 óra főzelék, délután gyümölcs+ha kell tápszer, este 6 körül tápszer, 8-kor altatáskor szintén és még egyszer esznek késő este 10-11 körül. Így bírják csak ki reggelig - jobb esetben.

2010. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!