Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor mostmár bármilyet...

Akkor mostmár bármilyet vehetek neki? nem kell ha-s? Melyiket ajánlátok? Dm, rossmann? 1éves kisfiam 6hós hora óta kapta a beba ha2-t.

Figyelt kérdés
Ma voltunk drnéninél és megkéredztem, nem válthatnánk-e vmi olcsóbb és ízesebb tápszerre, mert nem igen akarja már este meginni. Kaptunk humana baby fit receptet. ti milyet vesztek?mennyibe kerül?
2010. jan. 5. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia mi kipróbáltuk a dm-est és a rossmann-ost is, a dm -es jobban bejön neki 1200Ft- ba kerül kb.
2010. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is a humana baby fit 1.-et esszük.Receptre 998Ft és 900 grammos.Mi már 11 hónaposak leszünk.Ez újszülöttkortól 1 éves korig jó.Ízre pedig banános.Az én fiam szereti.
2010. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok:Én úgy gondoltam,hogy 1 éves kora után váltok rossmannos tápszerre,mert azt is próbáltuk,és nagyon bejött és az ára is jó.
2010. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerencsések vagytok, az én babám fél éves korig anyatejes volt, aztán meg már nem írt fel a doki a humana baby fitet, sőt semmilyen tápszert, és így vehettem 2200 forintért. most már a 3-ast issza, mert neki a baby fit csak 8 hónapos koráig volt elég, ez meg még drágább... :(
2010. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én 1 éves korig kaptam receptre és most váltok .

Rossmannban jó áron van több fajta és így kostoltatok a babával ,3-mas gyümölcsöset,banánosat ,és naturt is. Még van a régi tápszerünkböl így szoktatom az újakhoz.Én több fajtát fogok tartani itthon ,úgy döntöttem ,eddig mindegyik ízlik neki.

2010. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Humana baby fit-et eszi, előtte milupa milumil ha-s volt, de aztán az már nem tetszett neki, így erre váltottunk, nagyon bejött neki. Nekünk felírja az orvos, így nagyon jó árban van.

Azt nem értem, hogyhogy nem írta fel az orvos az egyik válaszolónak??? Ilyet csinálhat?

2010. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az a válaszoló vagyok, akinek nem írják fel. :)

igen, egyes gyerekorvosok azt állítják, hogy csak fél évig támogatja a tb. nem csak az enyém, más orvos is, olvastam már itt a gyakorin több ilyen választ. biztos errefelé nem fizetnek annyi TB-t az emberek..... :D

2010. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!