Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaptól cseréltek cumit és...

6 hónaptól cseréltek cumit és cumisüveget?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyenre? Melyiket tartjátok jónak? Mi eddig Nuk-ost használtunk, de nem vagyok elégedett vele, váltanék, de nem tudom, milyenre? Segítenétek? Köszi!
2010. jan. 5. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mam. Nagyon jó, cumi és cumisüveg is ilyen van a kisfiamnak.
2010. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi Nukosat használunk és nem cseréltem le egyszer sem pedig a lányom már 14 hónapos.Csak cumigumit cserélünk kb.2 havonta.Amúgy a Philips Aventes üvegünk van teához és nagyon jó!!
2010. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Man termékeket hol lehet kapni, és kb. milyen árban vannak? Bocsi, de nem vagyok magyarországi, nemsokára viszont mennénk, és szeretnék bevásárolni.
2010. jan. 5. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:

cumit, cumisüveget lehet kapni a Spar-ban , akkor a Berndon bababoltban, Dm-ben. A játszócumik olyan 500-800ft, a cumisüveg olyan 1000-1400ft.

[link]

Nekünk ilyen van.

1 voltam

2010. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszi szépen!
2010. jan. 5. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is Mam-os cumikat használunk. Szerintem nagyon jó. A dm-ben szoktam venni. De ha jól láttam, a Tesco-ban is van. Vagy lehet, hogy az Auchanban láttam.

Igaz, van a Brendon áruházakban is, de szerintem azok elég drága helyek.

2010. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi cumit nem használtunk, nem bírta a fiam, öklendezett tőle. Cumisüvegből viszont volt Avent-es, de az nem volt olyan jó, mint a Tommee Tippee.

[link]

Van neki cumija is, kanala, tányérja stb.

A Tommee Tippee termékeket nem csak a Brendonban, de már a Tescóban is meg lehet venni. Én nagyon szeretem, a fiam is.

Nem tudom, hogy tápszert is adsz-e a babádnak, de az etető cumi lukának a méretét is figyelembe kell venni. Ha már a táp nagyobb babának való, az jóval sűrűbb, nagyobb lukú cumi kell.

2010. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!