Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ma egy kedves anyuka feltett egy egyszerű kérdést és megint mi lett belőle tápszer kontra anyatej,holott nem ez volt a kérdés lényege.Annyira unom már ezt a témát,meg ezt a sok rosszindulatúságot mely egyes anyukákban van ezen az oldalon.Kár,hogy nem lehet letiltatni innen embereket.
2010. jan. 5. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Habár nem tudom konkrétan a kérdést, illetve nem láttam de tényleg állandóan az megy és egyetértek veled.
2010. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
más témákban is ugyanez szokott menni. rosszindulatú sok ember
2010. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan gondolom én is!Néha tágra nyílt szemekkel olvasom hogy mocskolják egymást az anyukák, holott tanácsért jön ide szinte mindenki!Vagy mert szívesen segít másoknak!
2010. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, egyetértek. Gondolom a sok frusztrált anyuka itt kiéli magát. "Nekem rossz valamiért?! -hát akkor beszólok, oszt rossz lesz neki is..."

Legalábbis ennél jobb magyarázatom nincs, mert épkézláb anyuka nem ír olyan stílusban, mint egyesek.

Bocs, ha durva voltam, de tényleg elképesztő, hogy segítséget kérünk, kétségbeesve iderohanunk és ahelyett, hogy szépen leírná a véleményét, neked esik, mintha legalábbis gyerekgyilkos lennél...

2010. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is el gondolkodhatnának egyesek. Csak annyit kéne tudomásul venniuk, hogy ez egy olyan oldal ahol szinte alapvető dolog az eltérő vélemény. Tiszteletben kéne tartaniuk a másik ember véleményét.

:))

2010. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!