Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesség-szülés után más is...

Terhesség-szülés után más is tele lett barna pöttyökkel, anyajegyekkel?

Figyelt kérdés
Alig voltam kint a napon a nyáron. Mikor terhes lettem és szülés után is még télen is egyre több barna pötty van rajtam, lassan már "undorodom" magamtól, nagyon rossz érzés, hogy ilyen lett a bőröm. Egyre több lesz rajtam, pedig már 1 éves is elmúlt a babám. Más is járt így? Valamit tudnátok ellene, hogy ne legyen több ezután is?
2010. jan. 4. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nézesd meg őket egy bőrgyógyásszal, egy pár darab szerintem bele fér, de ha nagyon sok és zavar, menj el és hát ha meg tudnak nyugtatni!

Nekem ilyen szemölcsszerűségek jöttek ki és még a ruhaanyaga is sokszor beakad a nyakamon lévőkbe, most terhes vagyok a kistesóval, de szülés után megyek és leszedetem egy sebészorvossal! De lehet, hogy nem várom meg a szülést és még április előtt megcsináltatom!!

Üdv egy 19 hónapos kislány anyukája aki 25 hetes kismama is.

2010. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem a dekoltázsnál és a combjaimon jelent meg rengeteg apró barna pötty. szörnyű.... pedig én se napoztam egy percet se babásan. szemölcs is lett rajtam, nanáááá hogy a mellbimbóm mellett, az udvaron. bár nem nagy, egész pici, mégis zavaró számomra. Nem tudom mit lehetne tenni az anyajegyekkel.....

Remélem lesz itt olyan aki tud segíteni!

2010. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!