Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet h a foga miatt ilyen...

Lehet h a foga miatt ilyen piros az arca és ilyen kis "banya"? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
8 hós, már 4 fogunk van. Karácsony óta megint nagyon nyálzik és dörzsöli az arcát, szóval tudom, hogy fogzik.(még nem látom merre) viszont karácsony óta valami rettenet amit művel, olvastam szeparációs szorongásos babák anyukáinak segélykérését, h mit csináljanak na most én végképp nem tudom, valami nagyon durva! Még az sincs, hogy ha lát, akkor aranyosan eljátszik és ha nem lát az veri ki nála a biztosítékot...egész álló nap a kezemben lenne vagy együtt akar játszani velem. A családban mindenkinél jól el van, de ha megjelenek a színen akkor még a Mama kezéből is (akit különösen imád) tépi ki magát, hogy hozzám jöhessen. Mit csináljak? Idáig olyan büszke voltam rá, hogy nem olyan anyafüggő, szépen eljátszott magába, néha bevont egy kis játékra miközben főztem vagy ilyenek, de nem igényelte...most meg 180 fokos fordulat...ja, meg a bal oldalon elöl az arca tűz piros, de csak ott. lehet a foga miatt? Köszi előre is aki válaszol!
2010. jan. 4. 17:21
 1/2 anonim válasza:

Egy homeopátiás tanácsadóban olvastam, hogy az arcpirosodás normális jelenség fogzáskor. Ott nagyon jól leírják, hogy milyen fajta fogzási tünetre melyik bogyó alkalmazható. Azok alapján akár a "banyaság" is beleférhet.


[link]


A legjobbakat Nektek, kitartás!

2010. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! Azt hiszem megtaláltam a nekünk megfelelőt. Remélem ez megmenti a mindennapjainkat!
2010. jan. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!