Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan baba, aki...

Van itt olyan baba, aki 5.5-6hós és még mindig nincs napirendje?

Figyelt kérdés
pl:Az Én kislányom még mindig összevissza eszik és alszik.5.5hósan.És ami a legjobb,hogy 2óránként eszik úgy is,hogy már hozzátáplálok.Éjszakát kivéve,mert max1szer fel kell.
2010. jan. 4. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Enyémnek 7 hónaposan alakult ki az alvásrendje (délelőtt és délutáni alvás). A napi 5 étkezés 9-10 hónaposan.

Bár éjszaka mindig aludt rendesen, független attól, hogy nappal mennyit aludt.

A napi 5 étkezést addig nem tudtam bevezetni, amíg szopott. Amint abbahagytam a szoptatást 10 hónaposan, egyből lett rend.

Amíg hozzátápláltam is és szoptattam is, volt hogy úgy 10-szer evett egy nap.

2010. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 hónapos és egy hetes a fiam, 2-3 óránként eszik (tápszeres és hozzátáplálom), reggel van, hogy fél 5-kor kel, van. hogy 7-kor. Nappal van, hogy 3-szor ill. 4-szer is alszik, máskor meg csak kétszer. Az éjszakát ritkán alussza át, ált. egyszer eszik éjjel. Tehát kimondott napirendünk nekünk sincs.
2010. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hósak vagyunk, eddig 0 napirenddel. Attól függ a napunk, hogy mikor ébred a bébi. Napközben 3 óránként eszünk. Most kezdtük el a hozzátáplálást, uh. azt vezettem be, hogy reggel 8-kor eszünk (reggeli), aztán 11-kor (tízórai), 14h (ebéd), 17h (uzsonna), 20h (vacsi). Újabban éjjel is kel, pedig már leszoktunk róla, de ha pl. reggel 7-kor v. fél 8-kor ébred, megpróbálom kihúzni az etetést 8-ig, de van, hogy fél órával előbb eszünk, aztán 10-15 perces kitolásokkal visszatérünk az eredeti rendhez. Így megvan a napos 5x-i evés és a hozzátáplálás sem lesz káosz. Most az uzsit kezdtük el kiváltani gyümölcsökkel.
2010. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 hós, a fogai miatt minden nap máshogy alakul, szval normális követhető napirend sajnos még mindig nincs
2010. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Nekünk is nagyon össze-vissza van.Mikor,hogy kell reggel,van,hogy 7-kor,8-kor.És aztán csúszik minden:)
2010. jan. 5. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!