Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtökpüré üveges bébiételben...

Sütőtökpüré üveges bébiételben, kapható ilyen?

Figyelt kérdés
lehet keverni neki hozzá krumplit, amit én főztem?
2010. jan. 4. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
hippnek van, az tuti. keverheted pesze.
2010. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze. kapható, és kevergeted is. sőt én kifejezetten olyat is láttam már, hogy sütőtök-krumpli.
2010. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! én nem kapok sehol sem:(.
2010. jan. 4. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Kecskeméti sütőtökpüré (ez krumplival van eleve), és a hippnek is van, azt viszont nem tudom, de szerintem az is krumplival van. (bár kecskeméti és hipp egy és ugyanaz)
2010. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Univeres is van, csak abban általában van még hús, vagy pedig valamilyen gyümölcs. A hűsoshoz szerintem lehet krumplit tenni, én is szoktam.
2010. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szétnéztem a neten, a Brendonban találtam mindkét márkából, köszönöm a válaszokat. Délután beszerzem őket:)
2010. jan. 4. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne a Brendonba menny, az az egyik legdrágább! :) Tesco vagy inkább Auchan, ott hatalmas kínálat van bébiételekből! A konkrét márkát hirtelen nem tudom, de több gyártónak is van !!!! Nézz körül :)
2010. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!