Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hasznos-e a bölcső?

Szerintetek hasznos-e a bölcső?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kaptam volna nagyon örültem volna neki,de egy forintot nem adnék érte,mert szerintem az csak addig jó amig,nem mozog a baba,tehát csak pár hónapig,és csak akkor tenném bele ha én is ott vagyok,mert félnék,hogy kiesik ha netán megmozdul.erre meg totál jó az ágy,és a pihenőszék, a ringatásra,csak nekünk az hintázós autóhordozó jött be.De ha kaptam volna örültem volna neki,mert nagyon jó lehet benne neki,és szép is.
2010. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen. nekem a fiam a nappaliban abban volt, mikor nagyon pici volt nappal. láttuk egymást mindig, tudtam, h mikor mit csinál, szóval nekünk nagyon bevált. kb 6 hónapig nappal abban is aludt. ha meg este is ott aludt el, akkor simán beraktuk a hálószobába bölcsővel együtt és semmit nem vett észre belőle:)
2010. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszaitokat! Megfontolom :-)
2010. jan. 4. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok jót hallottam a bölcsőről, alátámasztva mindenféle tudományos érvvel. Sajnos a mai világban már egyáltalán nem gyakori, ezért nincs is belőle tömeggyártás, így szinte csak olyan emberektől tudod megvenni, akik maguk csinálják, pl. faragják, a kézimunka meg ugye nagyon drága. Ha megtehetnénk, nekünk biztos lenne, de sajnos tényleg elég húzós ára van, és annyi minden mást is meg kell venni a babának.


------------------------------------------------------

Egyébként, a bölcsőről mindig eszembe jut nagyapám története, sokszor elmesélte, én pedig mindannyiszor jót nevettem rajta. Ha nem bánjátok, akkor elmesélem.

Nos, ugye régebben sokkal elterjedtebb volt ez az egész bölcsős gyereknevelés, nagyapáméknak is volt. Kb. 6-7 éves lehetett, mikor megszületett a huga, és neki kellett ringatnia a bölcsőben, mert az édesanyjuk nem ért rá. De ő csak arra várt, hogy végre már elaludjon, és mehessen játszani... nagysokára úgy látta, hogy már szundikál a pici tesó, akkor fogta magát, és csak úgy rohant a barátjaihoz. Még ki se fordult a kapunk, már kiabált az anyukája, hogy sír a kicsi... na vissza kellett menni, mérges is volt. Erre úgy megringatta, hogy kiborult a huga a bölcsőből. Ő meg szépen leporolta, és visszarakta, majd ha mi sem történt volna, ringatta tovább...


-------------

Persze, lehet így leírva nem olyan vicces, de a nagyapám nagyon jól el tudja mesélni :)

2010. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!