Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hónapos kisfiamnak adhatok...

5,5 hónapos kisfiamnak adhatok így főzeléket?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5,5 hónapos. Sosem szopott, hanem a lefejt tejet adtam neki cumisüvegből. Most nagyon megfogyatkozott a tejem, kb. két teljes etetésre elég neki. A többit még az eltett fagyasztottal pótolom, de az is elfogy hamarosan. Adtam neki már almalevet és pépet is. Megeszik kb. 50 gramm pépet és utána még 140 tejet. Adhatok már neki főzeléket, vagy előbb egy teljes etetést váltsak ki gyümölccsel. Ti hogy csináltátok.
2010. jan. 4. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze kaphat főzeléket,az én babám egyik napról a másikra nem ette meg a tápszert,igy fözeléket és tejpépet kapott,sőt mostmár tehéntejet kap forralva,kakaót,krémturót,stb.....persze mindezt fokozatosan.6,5hónapos,10kg.
2010. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!