Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örökmozgó babát hogy lehet...

Örökmozgó babát hogy lehet pelenkázni?

Figyelt kérdés
9 hónapos lányom mindig hasra fordul, pakol a pelenkázó melletti polcon, meg minden érdekli. Nem akar háton maradni. Figyelemelterelés nem működik, hiába adunk bármit a kezébe. Egyik a bugyipelenka, de mit lehet még tenni?
2010. jan. 3. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudom, ha adok neki valami érdekeset, pld. a karácsonyfáról egy díszt, vagy tea cumisüvegben. Amig szlopálja, addig anya villámgyorsan pelenkáz :)
2010. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van,meg kell tanulni nagyon gyorsan pelenkát cserélni.Mindent a kezébe adok amit Ő szétdobál.Vagy hason cserélni?nekem úgy nem ment.Szerintem csak csellel lehet:)
2010. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 13hós és ha lekerül róla a pelus,már ott sincs!:)Villámgyorsan hasrafordul,négykézlábraáll és már az ágytámlánál néz hátra és vigyorog!:)Sajnos még én sem találtam rá módszert,hogyan lehetne nyugodtan pelenkázni,de olyan aranyos amikor vigyorog rám,hogy sikerült megszöknie,hogy nem is nagyon töröm rajta a fejem!:)
2010. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kezébe adom addig azt ami tiltó listán van.Például a popsi kenőcs,a törlő kendő.Addig játszhat vele még tisztába teszem.Örül neki én pedig nyertem pár percet.De nagyon figyelni kell.
2010. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom 10 hós lesz:)

Én a kezébe adok vmit,és így sikerül bepelenkázni.

2010. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónaposak vagyunk, és én is a figyelemelterelést vetem be. Vagy fogok egy popsitörlőt, ráterítem játékosan az arcára, aztán kukucsosat játszunk. Imád lefedett arccal lenni, látom a vékony anya alatt, hogy fülig ér a szája. Először meglepődik, meg kapkodja a levegőt, mert ugye hideg a kendő, de 3 másodperc múlva már szedi le magáról, aztán csak nevetgél.
2010. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én is odaadtam a popsitörlőt, meg mindent, de akkor is hasra fordul. Vagy ha háton marad, akkor úgy megfeszíti a kis lábait, hogy azért nem tudom pelusozni. Este 15 percet vártam, utána lenyugodott, és sikerült. :-)
2010. jan. 3. 22:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is harcolok a 8 hós kislányommal. Szeret cspasz popsival lenni, örömében van, hogy egy kis plussz pisivel megajándékoz harc közben. Olyankor néha tovább tart a dolog az esetleges ruhacsere miatt.

Én is próbálom lekötni a figyelmét, minden olyat a kezébe adok, ami nem szokványos játék. Pl. papírzsepis doboz, törlőkendő tartója, cumisüveg kupakja, egy pelenka meg ilyenek.

2010. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi még kicsik vagyunk a bugyipelenkához, de láttam horror az ára :(

Én megtanultam hason fektetve pelenkázni :D Néha kicsit srégen sikerül visszaadni rá a ruhát, azt később igazgatom el rajta. Kíváncsi vagyok mi lesz később.

Mindjárt 7 hónapos a baba.

2010. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és hason hogy csináld? Ráfekteted a pelenkára és úgy ügyeskedsz? Ma jó napja volt, hagyta magát pelusozni (eddig).
2010. jan. 4. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!