Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha nem fér el...

Mit csináljak, ha nem fér el a kiságyban?

Figyelt kérdés
9 hónapos a babám, és állandóan keresztbe fordul, rugdossa a rácsokat, egész éjjel mocorog. Sokszor óránként felébred, visszarakom középre, de így egyikönk sem tud nyugodtan aludni. Pedig nem a 60 cm széles ágyat vettük, hanem a 70-est. Hajnalban oda szoktam rakni magam mellé, de reggelre ott is az ágy másik végében van. Mit lehet tenni? Betakarni se nagyon merem, nehogy a paplan alá kerüljön a feje. Nálatok volt/van ilyen?
2010. jan. 3. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos 70 cm hosszú.Örökké mozog,még alvás közben is,keresztbe fordul,felmászik benne.Én is rengetegszer kelek fel "megigazítani".Mit lehet tenni?Ki lehetne kötözni a rácsokhoz középre,de neki tuti nem tetszene :-D ...semmit.
2010. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság, nem tudsz tenni semmit, csak visszaigazgatni. Lányom (11 hós) is rögtön keresztbe fekszik az ágyban, igaz őt ez nem zavarja. Babád meg már nem olyan kicsi, hogy a fejét ne tudná kiszabaditani a paplan alól. Bár én még a helyedben nem paplannal takarnám be, hanem egy vastag pléddel vagy hálózsákot adnék rá.
2010. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lányom is így aludt, betakarni meg sem próbáltam, hálózsákot használunk. Nappali alvásnál sokszor kilógott a rácson a lába:-) de nem igazán zavarta. Most más okból utazóágyban alszik, ebben az a jó, hogyha dobálja magát akkor sem koppan a rácson mert hálós az oldala.:-) de a hálózsák az maradt.
2010. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!